За два дні в ДТП на Тернопільщині постраждали четверо людей

Вчора, 20 січня, о 23.30 бригада швидкої медичної допомоги виїжджала на вул. 15 Квітня , що у Тернополі, на місце ДТП. Унаслідок зіткнення автомобілів «Порше» та «Опель» постраждала 29-річна пацієнтка. 

За інформацією Cemd MK, потерпілу, після наданої медичної допомоги, із закритою черепно-мозковою травмою та струсом головного мозку, шпиталізували у лікарню швидкої допомоги.

Того ж дня о 19.51 районна бригада швидкої виїжджала у місто Кременець, на місце ДТП. Унаслідок зіткнення буса «Фольксваген» з автомобілем «Хонда» постраждали пасажири автівки. 

« 26-річну жінку – із забоєм м’яких тканин носа й носовою кровотечею та 26-річного чоловіка – із забоєм лобної ділянки голови та правого ліктьового суглоба, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у Кременецьку райлікарню», – інформують у дописі.

Сьогодні, 21 січня, о 3.59 бригада швидкої виїжджала на вул. 15 Квітня, до Збаразького КПП, знову на місце ДТП. Унаслідок зіткнення автівки зі стіною постраждав 19-річний пацієнт. Із закритою травмою поперекового відділу хребта потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Фото Андрія Об’єщика