Опади і сильний вітер: погода на Тернопільщині цього тижня

Тиждень на Тернопільщині розпочнеться з ускладнення погодних умов. За прогнозами синоптиків, у регіоні можливий дощ з мокрим снігом. Також дошкулятиме сильний вітер штормових поривів.

Як повідомили в обласному гідрометеоцентрі, температурні показники на Тернопільщині коливатимуться від незначного мінуса до плюса. Відчуття холоду додаватимуть пориви вітру та підвищений рівень вологості.

 “Раптом хто засумував за сильним вітром,17-18 січня знову гудітиме, ганятиме, досягатиме штормових поривів! Буде вітер західним з переходом на північно-західний. Вітер принесе холодний атмосферний фронт, пов’язаний із північно-західним циклонічним масивом. В зоні фронту випадатиме сніг, мокрий сніг, спостерігатимуться хуртовини. Опади завтра ймовірні скрізь в Україні, спочатку на Заході, потім, разом із фронтом, сніг потягнеться поступово повсюди. Температура повітря протягом дня понеділка коливатиметься поблизу нуля. Найближчої ночі очікується до -3 градусів, буде слизько”, – повідомила синоптик Наталка Діденко.

За попередніми прогнозами синоптиків, протягом тижня у краї очікується мінлива погода з високою ймовірністю мокрого снігу. Дошкулятимуть сильні штормові вітри та ожеледиця.