Здобули десятки перемог і організовували масштабні змагання в Тернополі: у СК “Workout Нall” підбили підсумки року

Завершальні, у 2021 році, змагання для вихованців тернопільського СК «Workout Нall» відбулися минулих вихідних. Спортсмени привезли з Відкритого кубка Івано-Франківської області з таїландського боксу 3-тє командне місце та визначні особисті перемоги. 

Змагання відбулися в Калуші. Тернополяни здобули 3 золоті медалі, 5 срібних, 1 бронзову, також один зі спортсменів виборов кубок за «Жагу до перемоги». 

Упродовж року команда «Workout Нall» брала участь у змаганнях зі змішаних єдиноборств ММА, таїландського боксу, фрі-файту, кікбоксингу, панкратіону та грепплінгу. Спортсмени відзначилися на обласних чемпіонатах, чемпіонатах України та Європи. 

Виконавчий директор обласної федерації з тайського боксу, тренер СК «Workout Нall» Юрій Сенів зазначив, що участь у змаганнях для спортсменів завжди є безкоштовною.

“Змагання – частина тренувань. У нашому «Workout Hall» спортсмени отримують всі необхідні знання та навички, але потрібна й практика. За рік наша команда, фактично, стала сім’єю, де ми підтримуємо один одного, вболіваємо та розділяємо радість перемоги. А перемог у нас багато. Ми тренуємо хлопців та дівчат різного віку, і спостерігаємо, як вони стають впевненішими в собі, як зміцнюється характер. Це буде корисним не лише у спорті, але й, наприклад, в навчанні чи роботі. Ми забезпечуємо  усім необхідним, допомагаємо та навчаємо. Від своїх вихованців чекаємо лише наполегливості та волі до перемоги”, – розповів Юрій Сенів.

У Тернополі СК «Workout Нall» працює менше року, але за цей час може похвалитися чималими досягненнями своїх спортсменів. Команада вродовж року виступила на майже 20-ти змаганнях різних рівнів. Серед них: чемпіонат України зі змішаних бойових мистецтв ММА у м. Київ, чемпіонат України з панкратіону і грепплінгу серед кадетів та юніорів, який проходив у Житомирі, всеукраїнські змагання з тайського боксу «Кубок Карпат», відкритий чемпіонат Тернопільської області зі змішаних бойових мистецтв ММА, чемпіонат Тернопільської області з таїландського боксу, чемпіонату України з таїландського боксу Муей Тай серед молоді (U-23 ) юніорів та юнаків, змагання Київської області з таїландського боксу ICO у Броварах, відкритий чемпіонаті Тернопільської області з кікбоксингу WAKO, чемпіонат Європи зі змішаних бойових мистецтв UFMMA та багато інших. 

Неодноразово протягом року «Workout Нall» ставав і організатором спортивних дійств. На вищому рівні в жовтні у Тернополі відбувся Кубок України зі змішаних бойових мистецтв UFMMA. Змагання тривали два дні, участь у них взяли майже 400 спортсменів з усієї країни.

Про мрію зробити Тернопіль спортивною столицею України голова обласних федерацій тайського боксу та змішаних бойових мистецтв ММА, засновник СК «Workout Hall» Богдан Юлик:

У жовтні нам вдалося переконати керівництво федерації, що все таки Кубок України варто проводити у Тернополі. Ми дотримуємося своїх традицій та принципів – робити спорт доступним для всіх, тож це, мабуть, чи не єдині змагання всеукраїнського рівня, де не було стартових внесків, а навпаки – за призові місця преміювали спортсменів. Важливо й те, що ми були цікаві глядачам, і тим, хто приїхав підтримати своїх, і простим тернополянам”. 

За 2021 рік вихованці «Workout Hall» стали призерами та переможцями всеукраїнських і регіональних змагань, брали участь у професійних турнірах. Також їхні наставники, тренери спортивного комплексу, були учасниками тренерських семінарів та отримали відповідні сертифікати тренерів-інструкторів і суддів. 

Нам ще є куди рости. Ми працюємо лише рік, але вже бачимо, що виховуємо переможців. Велике дякую моїй команді – вони відмінно впоралися зі всіма завданнями і довели, що ми можемо не лише успішно виступати на змаганнях, а і якісно, професійно та гідно проводити змагання будь-яких рівнів у нашому місті! Ви мали нагоду впродовж року спостерігати не лише за тим, як працює та розвивається «Workout Hall», а й за розвитком наших обласних федерацій тайського боксу та змішаних єдиноборств ММА. Наше гасло #давайте_разом_робити_спорт_доступним_для_кожного ми успішно втілювали в життя впродовж року”, – додає Богдан Юлик.

Додамо, 30 січня 2022 року СК «Workout Hall» виповниться рік. Адміністрація та керівництво комплексу повідомляють, що готують справжнє свято. Детальніше про це розповімо у наступних матеріалах.