У Тернополі засяяла новорічна ялинка (ФОТО)

У Тернополі запанувала новорічна атмосфера. Сьогодні ввечері на Театральному майдані урочисто запалили вогні головної ялинки міста та ввімкнули ілюмінації. 

Святковий концерт відбувся за участю дитячих мистецьких колективів та камерного хору. Також під час дійства освятили різдвяну шопку. 

Цього року, як і в попередні, центральна ялинка у Тернополі штучна, її висота – 18,5 м. Прикрашена святкова красуня новорічними іграшками та 3D-ілюмінацією. 

«Найбільше сподобалася різдвяна шопка з живими овечками. І ялинка, звісно, теж гарна. Я вже, мабуть, вдруге приходжу на такий захід. Класно, що, навіть, в теперішніх непростих умовах все одно у місті створюється атмосфера свята», – розповідає тернополянин Максим.

Відсьогодні запрацював й Новорічно-різдвяний ярмарок. На Театральному майдані та на бульварі Шевченка розміщено більше 40 дерев‘яних будиночків з крафтовою продукцією місцевих виробників.

З 14 грудня на території ярмарку функціонуватиме резиденція Святого Миколая, куди можна буде завітати на різноманітні майстер-класи, літературні вечори та цікаві зустрічі. Того ж дня у Тернополі запрацює ковзанка просто неба та гірка до сноутюбів. 

Ярмарок у місті планується до 2-3 січня, а інші розваги – до 1 березня. 

До слова, цьогоріч головна ялинка Тернополя засяяла дещо раніше. У минулі роки святкове організовували 19 грудня, у День Святого Миколая.