Сорок двоє спортсменів СК «Workout Hall» виступлять на змаганнях з фрі-файту у Тернополі

Сорок двоє вихованців СК «Workout Hall» різних вікових та вагових категорій виступлять на змаганнях з фрі-файту. Захід відбудеться 18 грудня у Тернопільській ЗОШ №16. 

Попередньо, участь у змаганнях візьмуть більше 80 спортсменів з Тернопільської та Івано-Франківської областей. 

Тренер СК «Workout Hall» Юрій Сенів запевняє, що його підопічні готові показати найкращі результати. 

«Наша ціль – перемога, як і завжди. Ми вже неодноразово показували, що команда «Workout Hall» дуже сильна. Неодноразово захищали честь і свого спортивного комплексу, і Тернополя, і, навіть, України»,  каже Юрій Сенів. 

Ще один тренер СК «Workout Hall», чемпіон з фрі-файту та майстер спорту міжнародного класу Микола Гринчук добре знає, що наполеглива праця завжди приносить результат. А тому, теж впевнений у своїх вихованцях.

«Наші спортсмени багато та ефективно тренувалися. У «Workout Hall» я працюю не так давно, але добре бачу потенціал вихованців спорткомплексу. Неабияку роль у цьому відіграє саме тренерський склад. Тож, я тепер теж докладаю максимум зусиль, аби наші підопічні отримали всі необхідні їм знання та навички. І повірте, вони на змаганнях покажуть, високий рівень підготовки», зазначає Микола Гринчук. 

Команда, яка представить на змаганнях «Workout Hall», має ще трьох професійних наставників – Теодор Аркуша та Валерій Рибін тренують в Тернополі, а Григорій Никифорець виховує майбутніх чемпіонів у Чорткові.

Прийти повболівати за спортсменів може кожен охочий. Змагання стартують о 9:00. 

Додамо, команда СК «Workout Hall» регулярно бере участь у змаганнях різних рівнів. Детальніше проїхні перемоги можна прочитати ТУТ, ТУТ і ТУТ.