“Ми просто українці, які хочуть підтримати своїх”: тернопільські студенти записали колядку для воїнів на Сході

У дівчат – хустки, у хлопців – українські кептарики. Від ранку в студійній авдиторії корпусу факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка розспівувалися студенти – готувалися колядувати. 

Магістрантка Дарина Познанська зізнається, що дуже стараються, бо відеозапис їхньої пісні повезуть на Схід до українських добровольців. 

Подав таку ініціативу Студентський уряд нашого університету. Звісно, я відгукнулася, бо для мене це важливо. Я маю можливість провести всі новорічно-різдвяні свята у колі сім’ї, але не маю права забувати, завдяки кому це все. Записуємо колядку, щоб передати дух родинного тепла, затишку і свята. Наш колектив не має назви, ми просто студенти, українці, які хочуть підтримати своїх”, – каже Дарина. 

Колядку обирали разом. На відео для українських захисників звучатиме “Коляда-колядка” – слова Л. Лазурко, музика Л. Кабільника.

Окрім пісні, на відео будуть ще від нас вітання та теплі побажання”, – додає студентка. 

Відео від університету передадуть волонтерам, які до Дня святого Миколая завезуть його на Донбас та покажуть бійцям. 

Своє привітання озвучив і студент другого курсу Євгеній Майхрович. Хлопець зазначає, що наперед тексту не готував, все сказав від щирого серця: 

Найважливіше – щоб поверталися живими і здоровими додому. Щоб у кожного з них була краща доля, бо вони цього заслуговують. І нам дуже важливо дякувати їм за захист, мужність і всіляко підтримувати”

Після того, як коляду побачать військові, вона буде доступна і на сайті вишу.