Акула, покемон, слоник: у Тернополі відбувся костюмований забіг

Тернополянка Анна Сумчак професійно займається легкою атлетикою ще з шкільних років. Жінка переконує, що це робить її впевненішою у собі, дисциплінує та загартовує. 

«Не лінуюся вставати о 5 ранку, в мінусову температуру за вікном, щоб побігати в парку. Мені це приносить насолоду, виховує, скільки б років не було», – каже Анна

Вона та ще близько півсотні професійних бігунів та аматорів з Тернополя, Львова, Луцька і Хмельницького взяли участь у костюмованому забігу “Santa run”. 

Спортсмени подолали 5 км навколо Тернопільського ставу у костюмах Санта-Клауса, супергероїв, ельфів та казкових персонажів. 

«Кожен кілометр – маленька перемога над собою. Я вперше беру участь у «Santa run», але це дуже крута подія. Подарувала стільки позитиву та тепла навіть у морозяну погоду», – ділиться представник громадської організації Ternopil Running Club Андрій Литвин.

Учасників, які показали найкращі результати, нагородили цінними призами, відзначили і оригінальні костюми бігунів. 

Організатори кажуть, що «Santa run» мав на меті об‘єднати людей різного віку та весело провести святковий день. 

«У Тернополі є громадські організації і об’єднання бігунів. Вони люблять біг і бігають цілорічно. Для них немає перешкод. І єдиною умовою сьогодні була фізична підготовка людини. Бо біг взимку вимагає певної фізичної підготовки легеневої і серцево-судинної системи. І бігти по снігу теж важче, ніж влітку“, – зазначає директорка Тернопільського міського фізичного центру здоров’я населення Вікторія Безгубенко-Гнатишин

Додамо, що «Santa run», традиційно, у Тернополі відбувається наприкінці грудня з 2019 року.