Студенти з Тернополя відвідали Міжнародну конференцію органів студентського самоврядування

Лідери студентського самоврядування Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відвідали Міжнароду конференцію органів студентського самоврядування «Ukrainian Hogwarts»Захід відбувався у Чернівцях, 29-31 жовтня. 

Щоб обговорити важливі проблеми студентства та об‘єднати спільні зусилля для внесення якісних змін до Закону України «Про вищу освіту» на конференцію приїхали більше 40 молодих людей. Зокрема, були представники університетів Києва, Львова, Сум, Острога, Тернополя, Чернівців, Кишинева та Бельци. 

«Нас, тернополян, відзначили як прогресивних та активних учасників конференції. Ми поділилися своїм досвідом створення різноманітних проєктів для студентів нашого університету, залучення до них активу. Вважаю, що подібні заходи дуже важливі сьогодні, щоб ми ще й могли дізнатися як функціонує студентське самоврядування в інших країнах та містах України», – каже очільник студентського самоврядування ТНПУ Михайло Боднар. 

Також представники ТНПУ та Чернівецькогонаціонального університету ім. Юрія Федьковича підписали угоду про співробітництво для подальших спільних ідей та їх реалізації.