Революцію не завершено: у День Гідності та Свободи у Тернополі встановили тематичну інсталяцію

У день, коли вся Україна відзначала початок двох революцій – Помаранчевої та Гідності, Тернопіль не залишився осторонь. Тут активісти вирішили нагадати про доленосні події зими 2013-2014 рр.

На Театральному майдані встановили тематичну інсталяцію до Дня Гідності і Свободи під назвою “Революцію не завершено”.  Композицію складали бочка, шини, каска, прапори та фотографії з Майдану.

Організаторами акції виступили представники тернопільського осередку Національного Корпусу. Вони переконані, Революція Гідності назавжди змінила Україну, до цього долучилися всі громадяни. 

Ми повалили бандитську диктатуру, посилили роль громадськості, довели свою здатність захищатись, зміцнили національну ідентичність, Україна отримала реальну незалежність та здобула своє місце у світі. Під час революційних та післяреволюційних потрясінь ми продемонстрували силу та єдність української нації”, – розповідає активістка Олена. 

Тернополяни підходили фотографуватися та розглядали інсталяцію. Серед них були й учасники Євромайдану, які зізнавалися, що виставка переносить їх у спогади тих подій. 

Я долучився до Майдану у 2013 році. Для мене Майдан – це національне об’єднання, мільйони різних людей зібрались в одному місці з єдиною метою – захистити свої інтереси, інтереси країни. Пам’ятаю як робили барикади, нас поливали водою з пожежних шлангів, перші коктейлі Молотова. Тоді відбулось справжнє народне єднання в боротьбі проти злочинного режиму.  Це був наш шанс змінити систему, владу, міліцію, політичний стан в Україні. Ніхто там не стояв тільки заради європейської країни, головною метою була сильна та незалежна Україна”, – поділився голова Національного Корпусу Тернопіль Віталій Скульський.