Вихованці тернопільського «Workout Hall» поїхали на змагання у Львів

Семеро спортсменів представлятимуть тернопільський спортивний клуб «Workout Hall» на Відкритому Чемпіонаті Львівської області з тайського боксу, а один із них змагатиметься за Кубок України серед дорослих.

Змагання почалися 5-го жовтня у Львові. Загалом візьмуть участь майже 400 спортсменів з різних областей України. Щодо бійців СК «Workout Hall», то їхній тренер Юрій Сенів впевнений у тому, що хлопці точно привезуть виключно найвищі нагороди.

«Наші вихованці викладаються на максимум на всіх тренуваннях та беруть участь у практично всіх змаганнях, як у Тернополі, так і в інших містах. Ми постійно вдосконалюємось, тому я впевнено можу говорити про те, що призові місця будуть в тернопільських спортсменів», – зазначив виконавчий директор обласної федерації тайського боксу Юрій Сенів.

Це важливий турнір, продовжує тренер, адже всі спортсмени, які є в збірній, прийматимуть у ньому участь. Відповідно, є шанс покращити свій рейтинг кожному бійцю. Переможці ж поїдуть представляти Україну на світові змагання.