Видовищні бої та грошові винагороди: у Тернополі відбулися всеукраїнські змагання

Сотні тернополян та гостей міста відвідали чемпіонат Кубок України зі змішаних бойових мистецтв UFMMA, який днями відбувся у ТРЦ «Подоляни» в Тернополі. 

Безкоштовні, як для гостей, так і для спортсменів, змагання зібрали у нашому місті близько 400 учасників з 19 областей країни. Дівчата та хлопці різного віку змагалися у різних вагових категоріях за головний приз – Кубок України та можливість представляти Україну на міжнародному чемпіонаті. 

Як зазначили організатори спортивного дійства, Тернопіль першим серед усіх міст відгукнувся на прохання Української Федерації Змішаних Бойових Мистецтв UF ММА провести чемпіонат. 

Позитивні відгуки глядачів, бійців та суддів вказують на те, що змагання у файному вдалося організувати на найвищому рівні. 

«Це мої перші виступи на змаганнях такого рівня. Я вражена атмосферою, яка панувала на змаганнях, все було дуже чітко та злагоджено. Я, як і інші переможці, отримала ще й грошову винагороду. Так круто і важливо, що спортсменів стимулюють до нових перемог. Наприклад, якщо батьки не серйозно ставляться до захоплення бойовими мистецтвами, то вже , коли отримуєш з цього прибуток, ти і спорт ростеш у їхніх очах», – розповідає 14-річна учасниця з Закарпатської області Юля Дербак.

Щодо результатів Кубка, то перше командне місце зайняли одесити, учасники з Київської області завоювали срібло, а третє місце отримала команда з Чернівецької області. 

Тернопільська команда стала десятою у рейтингу і, як зазначили самі спортсмени, це лише причина більше тренуватися. 

Серед тернополян, які забрали додому медалі: 

● Савчишин Максим – 3 місце; 

● Тумаков Назарій – 3 місце; 

● Дирда Макар – 2 місце; 

● Пелих Дмитро – 2 місце; 

● Руль Єва – 2 місце.

Золото у непростому поєдинку здобув тернополянин, вихованець СК «WorkoutHall” – Юрій Чугай. Хлопець зізнався, що ММА займається лише місяць: 

Цим бойовим мистецтвом я займаюся лише місяць, до того ходив на тайський бокс. Тренер вірив у мою перемогу і за це я йому дуже вдячний”, – розповів Юрій Чугай. 

Загалом, чемпіонат тривав два дні. Організатори вже будують  плани на майбутнє, щоб Тернопіль заслужено називали спортивною столицею України.