У “Експерт Проект Плюс” розповіли про те, як створюються проєкти ремонтів

Група тернопільських проєктантів “Експерт Проект Плюс” здійснює якісну розробку проектної документації на нове будівництво, реконструкцію та різні види ремонтів тих чи інших об’єктів. 

Щоб наші читачі переконалися у фаховості працівників компанії, вони поділилися секретами успішності своєї роботи. Йдеться про програми, у яких створюються проєкти для ремонту та етапи організації проєктування. 

Користуємося двома програмами – AutoCAD та IndorCAD. До відділу проєктування вже потрапляють матеріали на основі топо-геодезичних та інженерно-геологічних вишукувань на електронних носіях. У програмі AutoCAD відбивають вісь, проєктують дорожній одяг та поперечні профілі земляного полотна. Також рахують об’єми обсягів робіт і передають дані кошторисникам, які у свою чергу, визначають бюджет проєкту”, – пояснює працівник “Експерт проект плюс” Роман Завойовський.

Серед іншого, проєктанти роблять схеми розташування дороги, ОДР (організації дорожнього руху), конструкції індивідуальних дорожніх знаків, якщо вони є. Труби, які можуть розташовуватися на існуючій ділянці дороги, додатково обстежують, щоб визначити види робіт для їх ремонту, подовження і подальшого використання.

Для мостів роблять звіти обстеження.  За потреби ремонту, необхідні креслюнки зроблені в AutoCAD , вставляють у проєкт та описують його. 

Поздовжній профіль автомобільної дороги чи вулиці розробляється за допомогою програми IndorCAD. 

Також фахівці роблять проєкти для перевлаштування інженерних мереж. 

Тривалість роботи над одним проєктом залежить від його складності.

До слова, фахівці “Експерт Проект Плюс” мають досвід проєктування не лише автомобільних доріг, але й адміністративних та соцільних будівель, термомодернізації.