Тернополяни вибороли призові місця у відкритому чемпіонаті Львівської області з таїландського боксу

Семеро тернополян минулого тижня взяли участь у Кубку України і в чемпіонаті Львівської області з таїландського боксу. “Workout Hall” представляла команда під керівництвом виконавчого директора обласної федерації з тайського боксу – Юрія Сеніва.

Близько двохсот спортсменів змагалися в обох турнірах. Всі семеро хлопців з Тернополя зайняли призові місця.

«Перед змаганнями я говорив про те, що ми привеземо в Тернопіль перемогу – і ми це зробили. Наші постійні тренування та якісна підготовка спортсменів вкотре дають нам бажаний результат», – розповів Юрій Сенів.

Засновник СК “Workout Hall” та голова обласних федерацій з тайського боксу та змішаних бойових мистецтв ММА Богдан Юлик, який постійно підтримує спортсменів, переконаний, що регулярна участь у змаганнях для розвитку бійців є необхідною.

«Саме участь в чемпіонатах дає спортсменам необхідний досвід. Адже поєдинки на змаганнях мають зовсім інший характер, ніж на тренуваннях. Хоча, варто зауважити, що у нашому «Workout Hall» спортсмени отримують всі необхідні знання та навички. І чимала заслуга таких стабільно високих результатів наших вихованців – у якісній роботі тренерського складу», – зауважив Богдан Юлик.

Власне, що результатів змагань у Львові, то вони у тернополян такі:

Чугай Юра (18р/51кг) – 1 місце;

Шимків Артур (16р/54кг) – 1 місце;

Попілевич Олександр (22р/81кг) – 1 місце;

Мищишин Арсен (14р/57кг) – 2 місце;

Онуферко Максим (15р/51кг) – 2 місце;

Лопацький Віталій (19р/75кг) – 2 місце;

Скосар Вадим (17р/67кг) – 3 місце.