Тернопільський гурт покаже музичну виставу до Дня захисника і захисниці

Пісенна вистава «Давидові псалми» відбудеться 14 жовтня у церкві Успення Пресвятої Богородиці, що на вулиці Острозького, 55. Підготували її учасниці тернопільського родинного гурту «Зерно». Початок заходу о 18.00.

«Вечірній драматичний піснеспів «Давидові псалми» за творами Тараса Шевченка – це поетична молитва за Україну, бо написана пророчим словом Кобзаря, – розповіли організатори заходу. – Шевченкові тексти у поєднанні із давніми духовними піснеспівами шістнадцятого-вісімнадцятого століть творять містерійну ауру, під час якої думки і почування зустрічаються у глибині власного серця, де промовляє Слово. Історія, яку ми хо

Родинний гурт «Зерно» – це творчий проект родини Гребеняків з Тернополя. П’ятеро сестер під керівництвом мами поєднують спів, музику та слово. Учасники гурту: Соломія, Іванна, Мирослава і Василина Гребеняки, Софія Шимків та Оксана Гребеняк. Разом вони творять музичний і театральний перфоменс. До речі, нещодавно гурт став одним із переможців відкритого всеукраїнського фестивалю-конкурсу української народної пісні «Соловейко».