Діти з Тернополя написали листи українським військовим

“Дякуємо вам за те, що оберігаєте наш сон”, “Ми вас любимо”, “Я, коли виросту, обов’язково піду в армію”, “ Не знаю, як тебе звати і звідки ти. Але ти відважний воїн, захисник моєї країни. Це я знаю точно!”, “Повернись живим, будь ласка” –  саме такі слова писали у листах українським військовим  учні різних класів тернопільського ліцею №21 – спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети. 

Заступниця директора навчального закладу Анжела Ліпська каже, що таким чином діти, їхні батьки та вчителі хотіли підтримати наших хлопців і дівчат, які захищають Україну на Сході.

До нас звернулися з волонтерського об’єднання VATRA і попросили долучитися до акції, приуроченої Дню захисників та захисниць України. Звісно, ми погодилися. Навіть наші найменші вихованці з першого класу, які тільки вчаться писати, на уроках разом з вчителями написали листи і намалювали малюнки для наших військових. Самі вигадували, що бажати і за що дякувати”, – розповідає Анжела Ліпська. 

Окрім листів від учнів з Тернополя на Схід поїдуть і малюнки. Дитяча фантазія не мала меж, малювали як символи України, так і котиків чи красиві пейзажі, все заради того, щоб наші військові щиро посміхнулися.

Одна з вихованок тернопільського ліцею №21 – спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети Евеліна Єрмакова звернулася до бійців: 

Хочу привітати всіх військовослужбовців з Днем захисника і подякувати їм за нашу волю та мир у моєму місті. Щоб підняти вам настрій ми малюємо малюнки, які ви скоро отримаєте”. 

Організатори акції всеукраїнське волонтерське об’єднання VATRA вже відправили дитячу творчість в полк “Азов”. Невдовзі бійці їх отримають.

Анастасія Рокитна, співзасновниця VATRA, пояснює, чому важливо було залучити до акції саме дітей.

Діти – це наше майбутнє. Вони мають знати, хто їхні герої. Та і знають, дякуючи батькам. Думаю, від цих маленьких військовим буде приємно отримати подяку. Вони ж заради них, в тому числі, і мерзнуть там в окопах, – каже Анастасія Рокитна. – Насправді невідомо, що було б з нами, якби наші військові зараз не боронили країну. Тому їх потрібно підтримувати. Пам’ятати завжди”.

До слова, VATRA неодноразово реалізовувала подібні ініціативи. Також учасники об’єднання регулярно проводять збори допомоги для військових медиків та воїнів. 

Бійці полку “Азов” вже пообіцяли, що коли отримають малюнки та листи поділяться своїми враженнями з нами. А ми у свою чергу, розповімо про це вам.