Богдан Юлик: «#cвято_спорту продовжується: наступного тижня у Тернополі відбудеться Кубок України з ММА»

Кращі спортсмени змагатимуться за Кубок України зі змішаних бойових мистецтв UFMMA. Спортивна подія року відбудеться у Тернополі вже наступного тижня. Організовує всеукраїнський чемпіонат у Тернополі засновник СК «Workout Hall» та голова обласних федерацій тайського боксу та змішаних бойових мистецтв ММА – Богдан Юлик.

Пане Богдане, раніше Ви говорили про те, що мрієте, щоб Тернопіль став спортивною столицею України.

– Не просто мрію, а зі своєю командою втілюємо ці слова в життя. Цього року влітку ми провели два обласних чемпіонати: з ММА та з таїландського боксу. Тоді я обіцяв, що на цьому свято спорту у Тернополі не завершиться. Тож, вже наступного тижня саме в нашому місті відбудеться Кубок України зі змішаних бойових мистецтв UFMMA.

Всі пам’ятають, на якому високому рівні відбулися обласні чемпіонати, які влітку організовувала Ваша команда. Чим буде особливий Кубок України з ММА?

– Ми продовжуємо дотримуватися своїх традицій. Як і в чемпіонах області, які ми проводили, так і цього разу в Кубку України участь для спортсменів є безкоштовною. Більше того – ми преміюватимемо переможців. Ми раді, що такі наші ініціативи підтримало керівництво Федерації. Дуже приємно, що традиції, які ми втілюємо в життя стають прикладами для інших. На змаганнях обласного рівня з різних видів спорту зникають вступні внески для учасників та здійснюється преміювання. Приємно розуміти, що це започаткували саме ми. Тобто, наш приклад став «заразним». (сміється* ред.)

Яку кількість учасників прогнозуєте? На якому етапі зараз підготовка?

– Наразі про кількість учасників складно говорити, адже команди лише проходять етап реєстрації. Вже можу сказати, що будуть представлені практично всі області і спробувати свої сили на Кубок у Тернопіль приїдуть сотні спортсменів, адже участь братимуть представники всіх вікових та вагових категорій. Змагання відбуватимуться в концерт-холі в «Подолянах». Ми там розмістимо два октагони одночасно. Зараз завершуємо всю технічну підготовку. Стартують поєдинки о 9:00 і 15-го, і 16-го жовтня. Офіційне відкриття Кубка ми запланували у п’ятницю, близько 12:30.

Щодо глядачів. Чи буде цього разу для них вхід знову безкоштовним?

– Так, цю свою традицію ми теж продовжуємо. Коли ми говоримо про те, що спорт треба робити доступнішим, то маємо на увазі не лише спортсменів, а й тих, хто їх підтримує. Наша мета – популяризувати бойові мистецтва. Безкоштовний вхід на спортивні події є одним із пунктів, які цьому сприяють. Під час проведення минулих чемпіонатів ми побачили, що  глядачів справді приходить багато – людям цікаво побачити на власні очі масштабні змагання, тож ми раді, що маємо можливість це їм запропонувати.

Знаємо, що запланована і онлайн-трансляція поєдинків.

– Так, у нас буде відбуватися пряма трансляція Чемпіонату на ютуб-каналі. Всеукраїнська федерація ММА практикує це вже тривалий час. Тож, змагання у Тернополі не будуть винятком. До того ж, це ще одна можливість для тих, хто не зможе відвідати змагання особисто, таки побачити, як це відбувається.