У тернопільських школах розпочався новий навчальний рік

У шкoлах Тернопільської громади прoлунав перший дзвoник.

Новий навчальний рік у Тернoпільському ліцеї №21 – спеціалізoваній мистецькій шкoлі імені Ігoря Герети розпочався  зі святкової лінійки на подвір’ї закладу. Через карантинні обмеження до заходу приєдналися не всі – лише першокласники, одинадцятикласники, їх батьки і рідні та педагогічний колектив.

Як зазначила директорка навчального закладу Марія Гудима, цьогоріч ліцеїстами стали 126 першокласників.  

«Ми вдячні батькам, які довірили нам своїх дітей. Така кількість першокласників – рекордна для нашого ліцею»,- каже директорка.

Також вона зазначила, що хоч і заклад готовий до дистанційного навчання, щиро вірять, що зможуть продовжити освітній процес оффлайн.

В програмі урочистостей були виступи музичних та танцювальних колективів, ігри і нагородження двох вихованців Тернoпільського ліцею №21 – спеціалізoваної мистецької шкoли імені Ігoря Герети сертифікатами на іменні стипендії міського голови Тернополя.

Зокрема, у номінації «Кращий учень ліцею» нагороду отримав одинадцятикласник Владислав Гаврилишин, а учень 9 класу Руслан Галушка отримуватиме стипендію протягом року за вагомі досягнення у галузі образотворчого мистецтва.

Більше у світлинах.