Тернопіль урочисто передав статус “Молодіжної столиці України” місту Острог

Минулих вихідних у Тернополі відбувся Всеукраїнський форум молодіжної столиці «МолоДійте!». Серед усіх заходів, лекцій та презентацій найбільш знаковою подією стала урочиста передача почесного статусу «Молодіжна столиця України» від міста Тернопіль до міста Острог. 

У неділю, 26 вересня, на Театральному майдані міський голова Тернополя Сергій Надал та представники місцевих молодіжних ініціатив передали статус «Молодіжна столиця України» очільнику Острога Юрію Ягодці і представникам молодіжного руху та громадського активу міста.

«Вітаю наших гостей з міста Острог з перемогою у Національному конкурсі «Молодіжна столиця України» та здобуттям цього статусу. Щиро бажаю з честю пронести це звання, успішно провести 2022 рік, внести нову потужну хвилю у розвиток молодіжного руху не тільки в Острозі, а й у всій Україні. Наша команда і місто як Молодіжна столиця завжди готові допомагати вам», – наголосив Сергій Надал.

Представниця молодіжної ради Острога, головна спеціалістка відділу з питань молоді та спорту виконкому Острозької міської ради Ольга Стецюк зазначила, що для їхнього міста, Тернопіль задав чудовий тон: 

Це був сильний Всеукраїнський форум “МолоДійТе!” 25-26 вересня,  бо в одній команді працювали влада та молодь. Ми готові йти до великих змін, які нам принесе новий статус”. 

Також під час дійства оголосили про старт конкурсу Молодіжна столиця України-2023, подавати заявки на який можна з 28 вересня до 25 листопада цього року.

Нагадаємо, що місто Тернопіль офіційно отримало статус “Молодіжної столиці України -2020” у 2020 році під час форуму «Молодь Оffline». 

Через пандемію коронавірусу статус місту було продовжено і у 2021, тож впродовж двох років у Тернополі активно проводили наукові, пізнавальні та  мистецькі заходи.