Спортсмени тернопільського «Workout Hall» випробують свої сили на спарингах у Калуші

Вихованці секції тайського боксу тернопільського СК «Workout Hall» вирушають на спарингову практику в Калуш, на Прикарпаття. Спаринги зазвичай є підготовкою до серйозних чемпіонатів. Цього разу тайські боксери готуються до Кубка України.

Загалом, у двобоях в Калуші візьмуть участь 15 тернопільських бійців, найменшому з них – 5 років, найстаршому – 22.

Як зазначив виконавчий директор Тернопільської обласної федерації тайського боксу та тренер СК «Workout Hall» Юрій Сенів, під час таких спарингів  спортсмени на практиці вдосконалюють реакцію, відчуття дистанції, точності та спритності.

«Спарингова практика дає можливість спортсменам спробувати свої сили перед змаганнями. Це важливо, адже попри те, що результат спарингу не впливає на рейтинг бійців, вони за таких обставин краще відчувають дух поєдинку та мають можливість, навіть подолати певні психологічні бар’єри перед серйозними змаганнями та проявити свій характер. Зокрема, цього разу, матимемо змогу порівняти рівень підготовки тернополян та наших колег з Івано-Франківщини», – каже Юрій Сенів.

До слова, це подібні спарингові практики в інших містах для спортсменів тернопільського спортивного клубу «Workout Hall» є звичними. Адже саме така підготовка має найбільш ефективні результати, зауважує тренер. Тож, до Кубка України з таїландського боксу, який відбудеться на початку жовтня, тернополяни готуються не лише вдома, а й на виїздах.