Порошенко привіз на фронт обладнання майже на мільйон гривень

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко сьогодні на Донеччині особисто передав військовим партію обладнання майже на мільйон гривень. Комплект відеоспостереження куплений спільно коштом волонтерів та Фонду Порошенка. Крім оптичної розвідки, у 10 ОГШБр привезли 5 потужних генераторів та 2,5 кілометри тіньової сітки, повідомляють на сайті партії.

«До нашої співпраці з 10-ю бригадою долучились 3 124 особи. Хтось  перерахував 5 гривень, хтось – 5 тисяч, хтось 10 тисяч. Дуже важливо, щоб ви на власні очі побачили, що в повному обсязі генератори, комплекси спостереження, сітки – тільки сьогоднішньою партією майже на мільйон гривень все приїжджає і передається нашим воїнам. В надійні руки. Тут абсолютний порядок, воно ставиться на облік, і навіть під час ротації бригади це залишається тим, хто прийде на ротацію», – наголосив Петро Порошенко та подякував усім волонтерам, які долучилися до кампані зі збору коштів.

«Це дійсно потрібно і для управління військами, і для життєдіяльності», – зауважив командир бригади, полковник В’ячеслав Котлик.

Команда Порошенка привезла бійцям смаколики – цього разу черешню. «Це мелітопольська, таку в Києві не знайдеш. В Мелітополі сказали – тільки нашим воїнам», – говорить п’ятий Президент.

Порошенко подякував військовим за захист суверенітету і територіальної цілісності України. «Україна і її безпека знаходяться в надійних руках», – сказав п’ятий Президент.

Нагадаємо, 27 травня Петро Порошенко під час поїздки на Донеччину передав 10-й окремій гірсько-штурмовій бригаді один з комплектів відеоспостереження.

Наступні комплекти оптичної розвідки для батальйону 10 ОГШБр були придбані протягом червня. Як розповів Порошенко, активісти ГО «Справа Громад» спільно з українцями шляхом краудфандингу всього за два дні зібрали кошти й купили вкрай важливе обладнання для українських військових.

Надалі активісти планують оснастити відеорозвідкою 72-у бригаду імені Чорних Запорожців.