Глава УГКЦ у Зарваниці подякував Порошенку

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) під час Божественної Літургії у Марійському духовному центрі «Зарваниця» подякував п’ятому Президенту Петру Порошенку та його дружині Марині, які взяли участь у традиційній Всеукраїнській прощі, повідомляють на сайті партії “Європейська солідарність”.

«Мені завжди приємно вітати пана Президента Петра Олексійовича Порошенка із дружиною. Дякуємо, що ви так само завжди до Зарваниці стремитесь», – сказав він.

Після літургії подружжя Порошенків зустрілося із Главою УГКЦ. «Подякував Блаженнішому Святославу за спільну молитву за Україну під час традиційної прощі до Зарваниці. Ми обговорили майбутні духовні починання, які сприятимуть міжконфесійному діалогу та об’єднанню українського суспільства», – повідомив Порошенко та зауважив, що на прощі зібралися люди з різних куточків України.

Напередодні у Марійському духовному центрі «Зарваниця» тисячі людей прийшли до чудотворного джерела для спільної молитви до Пресвятої Богородиці. 

«Я був приємно вражений вчорашньої ночі, коли десятки тисяч людей молилися, піднімали свічки. І ті, хто ще коливаються, чи приїжджати у липні у Зарваницю – відкиньте коливання. Приїдьте. В цей день Богородиця відкриває своє серце, відкриває двері небесні. І наша молитва точно одразу ж буде почута Богородицею», – переконаний Петро Порошенко.  «Треба відчути це величне дійство, коли тисячі вірян об’єдналися у спільній молитві до Матері Божої, просячи миру, благословення та заступництва для України та українських родин», – поділився враженнями Порошенко.