У Тернополі понад 750 осіб отримали першу дозу вакцини

Тернопіль став четвертим містом в Україні, після Києва, Одеси та Львова, де відкрили Центр масової вакцинації від COVID-19.  Пункт запрацював 5 червня на базі КП «Центр дозвілля і молодіжних ініціатив ім. Довженка», що на проспекті Злуки, 45, там вакцинують щодня з 9:00 до 16:00 год.

За вихідні, 5-6 червня, у центрі першу дозу вакцини отримали понад 750 осіб.

«Щовихідних всі охочі матимуть змогу пройти вакцинацію, а в будні дні вакцинуватимуть осіб, що внесені до спеціальних категорій, визначених Міністерством охорони здоров’я України. Це, зокрема, лікарі, вчителі тощо,  – повідомляють у міській раді. – Щеплення отримати зможуть і особи, які не мають укладеної декларації з сімейним лікарем та не записалися до листа очікування через застосунок «Дія». Адже у Центрі одразу допомагають зареєструватись у «Дії» та за бажанням, тут можна укласти угоду з сімейним лікарем».

Зверніть увагу, щоб пройти імунізацію від коронавірусу у Центрі масової вакцинації, необхідно попередньо записатися на вакцинацію через додаток «Дія» чи контакт-центр МОЗ, або звернутись до свого сімейного лікаря. Для підтвердження особи прийти на вакцинацію необхідно з паспортом або ідентифікаційним кодом.