У Тернополі для наймолодших мешканців громади організували свято

Сьогодні у малечі в Тернополі справжнє свято з іграми, солодощами та музикою. 23 локації з розвагами для дітей діють у парку Шевченка.Захід організували до Дня захисту дітей.

Концерт, аквагрим, солодощі, розмальовки, зачіски та навіть можливість посидіти у поліцейському автомобілі – все це сьогодні приготували для дітей Тернопільської громади. 

Сьогодні діти мали можливість поспілкуватися з поліцейськими, пожежниками та нацгвардійцями.На них чекали цікаві ігри вікторини та призи, знайомство з роботою поліцейських та службовими собаками.

«Ми пояснюємо дітям основні правила дорожнього руху для того, щоб вони розуміли, що безпека на дорозі є дуже важливою, – розповів старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю Ігор Ракочий. – Окрім того, всі охочі можуть сфотографуватися у машині патрульної поліції чи у поліцейському автобусі  зі спеціальним обладнанням».

Також поліцейські роздавали спеціальну літературу для дітей з правилами дорожнього руху. А підлітки, віком від 16 років, могли вдягнути діти «алко-окуляри», які імітують стан алкогольного сп’яніння. Вони, кажуть поліцейські, допомагають зрозуміти, що такий стан є небезпечним не лише для водіїв, а й для пішоходів.

10-річна Зореслава сьогодні прийшла на свято виступати, але незважаючи на активну репетицію, поділилася своїми бажаннями:

«Найбільше я би хотіла, щоб мама заробляла більше грошей і проводила зі мною більше часу. Цього мені дуже браку», – зазначила юна танцюристка.

Співорганізаторами заходу стали працівники«Карітас Тернопіль», адже саме вони працюють з дітьми, які найчастіше потребують захисту. 

«Цей день дає нагоду привернути увагу до дітей, особливо до вразливих верств населення. До їхньої безпеки. Сьогодні ми наголошуємо, що кожна дитина є цінна. Також сьогодні кожна дитина має можливість проявити свої таланти, знайти локацію щодо свого вподобання», – розповіла працівниця БФ «Карітас Тернопіль» Аліна Муц.

До слова, з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей 1 червня до 19:00 год. прогулянки на теплоходах, що курсують Тернопільським ставом, для дітей віком до 16 років, були безкоштовними.