У місті відбувся конкурс краси “Міс Тернопіль-2021”

Вчора , 14 червня, у Тернопільському драматичному театрі відбувся фінал найбільш статусного конкурсу краси міста – «Міс Тернопіль- 2021» за підтримки Національного конкурсу «Міс України». Серед 18 красунь, віком від 16 до 22 років, обрали найкращу, на думку журі конкурсу.

Дефіле, зустрічі з фахівцями та експертами – всім цим жили дівчата впродовж двох місяців. Напередодні фіналу організатори також запустили онлайн- голосування за фаворитку серед жителі міста, нею стала 18-річна Діана Кріль. Дівчина навчалася у ВНЗ в Польщі за спеціальністю «Дизайн інтер’єру», зараз працює у сфері краси майстром баровистом-ламімейкером.

Титул ІІ віце-міс отримала Аліна Мартинчук. 20-річна тернополянка закінчила коледж ТНТУ з червоним дипломом, зараз продовжує навчання у ТНТУ на спеціальності «Логістика».

І віце-міс стала 17- річна Олена Господарик. Більшу частину свого життя дівчина присвятила хореографії  і отримала звання «Майстра спорту України з бальних танців».

Корону «Міс Тернопіль-2021»  отримала Марта Резніченко. У свої 19 років вона вже закінчила інститут технологій в Канаді за спеціальністю «Маркетинг у продажах». Володіє 4 мовами та співпрацює з компаніями і брендами на обох континентах.

  Серед журі конкурсу була відома блогерка з Тернополя – Наталі Литвин. У своїх соцмережах вона поділилася світлинами з заходу.

«Круто, що все можу бути чесно. Круто, що кожну думку врахували і обрали достойну представницю Тернополя на наступних конкурсах»,- прокоментувала Наталі.

Переможниця отримає головний приз – подорож у Кападокію та представить наше місто на національному конкурсу краси «Міс Україна».