#спортвбиваютьзсередини: Федерацію ММА України роками очолює росіянин Рожкевич

Нещодавно наше видання опублікувало матеріал про те, що Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України дискваліфікувала юних спортсменів. Окрім того, що в нашу редакцію звернулися стурбовані та обурені батьки, то проблема набула розголосу й через те, що відомі та свідомі спортсмени також звернули увагу на ситуацію. А тепер, виявляється, що окрім підлості, президента Федерації Олега Рожкевича можна підозрювати ще й у проросійській позиції.

У нас є інформація про те, що Національну Федерацію, вид спорту – змішані єдиноборства ММА, яка, здавалось би, повинна пропагувати патріотизм, любов до своєї Батьківщини та готовність до її захисту, на восьмому році російсько-української війни очолює громадянин Росії Олег Рожкевич (копії документів – прикріплюємо нижче). Цікаво, скільки це коштує українським платникам податків?

Між іншим, нещодавно представники Федерації Рожкевича були в ряді “наукових консультантів” на захисті кандидатської дисертації скандальновідомого члена ОПЗЖ Іллі Киви. Цікаво, так?

Щоб впорядкувати інформацію, варто згадати про те, що після обрання Олега Рожкевича президентом Федерації ММА, під час виборів у м. Харкові, спортсмени тієї ж Національної Федерації брали участь у проросійських мітингах, які проводили прибічники “рускава міра” та політсили ОПЗЖ.

Також Олег Геннадійович володіє бізнесом в Росії та транспортує з країни-агресора в Україну фармацевтичні вироби. Відомо, що має стосунок і до федерації СБИР (ОБЩЕРОССИЙСКАЯ ФИЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ “ФЕДЕРАЦИЯ СМЕШАННЫХ БОЕВЫХ ИСКУССТВ РОССИИ”), яка зареєстрована в Москві, президентом якої є Юмагуен Рамазан Мухутдіновіч, а основний вид її діяльності – “діяльність інших громадських організацій, які не включені до інших угруповань”.

Щодо скандалу із юними спортсменами, то нагадаємо, йдеться про те, що вищезгадана Федерація змішаних єдиноборств ММА України, під керівництвом Олега Рожкевича, нещодавно провела в Одесі чемпіонат (перед тим зібравши внески з учасників), визначила та нагородила переможців, а потім дискваліфікувала окремих юних спортсменів, позбавивши їх нагород. Причиною такого приниження назвали участь юних бійців у змаганнях, які організовували інші федерації. Обурився публічно з цього приводу, зокрема, боксер Денис Берінчик.

Небайдужу українську громадськість, спортсменів, тренерів та батьків учасників Федерації хвилює питання: чи дійсно Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА виховує спортсменів, розвиває патріотичний дух і чи пропагує спорт на благо саме України?

Цікаво, чи звернуть на проблему увагу в Міністерстві молоді та спорту України? За інформацією з власних джерел знаємо, що окрема група народних депутатів наполягатиме на з’ясуванні усіх нюансів справи та справедливому вирішенні ситуації.

Ми ж, у свою чергу, продовжуватимемо вас інформувати про розвиток подій у цій темі.