«Подвір’я щастя» облаштували у Тернополі

На території шкільного подвір’я Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов з’явилася сучасна відпочинкова зона, реалізована в рамках «Шкільного громадського бюджету 2021».

Нова мобільна навчально-відпочинкова локація «Подвір’я щастя» вміщує лавочки, столи, великі парасолі та озеленення. Учні та педагоги можуть також використовувати лаунж-зону для проведення уроків, наукових пікніків тощо.

У міській раді зазначають, що в рамках «Шкільного громадського бюджету» у Тернополі уже реалізовано шість проєктів-переможців у таких закладах освіти: ТЗОШ№24, ТНВК ШПЛ №2, ТЗОШ №19, ТСШ №3 з поглибленим вивченням іноземних мов та ТЗОШ№4. А загалом до кінця року у школах Тернополя з ініціативи учнів реалізують 33 проєкти.

Нагадаємо, що 24 травня завершився прийом заявок від тернополян на участь у складі Номінаційного комітету – колегіального консультативного органу, що здійснює координацію, організацію та виконання «Громадського бюджету 2022» у Тернополі.

Голосування за представників громадськості триватиме ще до 8 червня включно на порталі Електронних консультацій та опитувань.

Учасникам голосування необхідно:

  • пройти авторизацію на сайті Електронних консультацій та опитувань;
  • у правому верхньому куті обрати місто – Тернопіль;
  • проголосувати за одного із  кандидатів від громадськості за посиланням.