“Перевірку владою пройшли не усі”,- Притула пояснив чому вийшов з “Голосу”

Відомий тернопільський радіоведучий, а нині столичний шоумен і політик, який восени 2020 року балотувався на мера Києва від партії “Голос, Сергій Притула оголосив про свій вихід з партії “Голос”.

Притула пояснив своє рішення тим, що не згоден з політикою нинішнього керівництва партії. Він підкреслив, що планує залишитися в політиці.


Це було свідоме та зважене рішення. Мені подобалась команда людей, яка зібралась під новим політичним брендом, цінності, навколо яких об’єднались ці люди, та мета, яку ми спільно перед собою поставили.
Не знаю, як би склалась історія партії, якби минулого року її не полишив би засновник. Проте, станом на сьогодні, 7 червня 2021 року, я оголошую про свій вихід з партії «Голос».
Наголошую на тому, що я не йду з політики. Я йду з партії, яка, не в останню чергу завдяки діям нового керівництва, віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення.

Я до останнього вірив у можливість цивілізованого діалогу та реанімації партії, за яку на парламентських виборах віддали свої голоси понад 850 000 українців. Але діалогу не вийшло і тепер мною керує лише одне бажання: відвести негатив від тих команд «Голосу» у регіонах, які 2 роки щиро та віддано працювали для людей, а зараз стали заручниками ситуації, коли партійні «верхи» не чують «низів», і ця глухота призводить до критики усіх без винятку членів команд «Голосу» по всій Україні“, — написав Сергій Притула на своїй сторінці у Фейсбук.

У пресслужбі партії “Голос” повідомили, що вітають Притулу з тим, “що він зрештою визначився зі своїми політичними планами”. 

“Бажаємо йому удачі в побудові власного політичного проєкту, за який він, вочевидь, візьметься, а також у кар’єрі у шоу-бізнесі, яку він успішно продовжує”, – йдеться у повідомленні.

У партії додали, що Притула поки не надав письмової заяви про вихід і натякнули, що чекають її і від тих однопартійців, які захочуть долучится до нього.