На Тернопільщині виставлять ексклюзивні роботи художника-рекордсмена

У Ланівцях, що на Тернопільщині, діятиме виставка ексклюзивних виробів нашого земляка Анатолія Бойка «Волинський Фаберже». Відкриття  відбудеться завтра, 10 червня, о 16:00 год, у Культурному центрі Єловицьких.

Анатолій Бойко народився у с. Буглів Лановецького району Тернопільської області, сьогодні є заслуженим майстром народної творчості України, рекордсменом світу та України. Роботи митця експонуються в Південній Кореї, Італії, Греції, Німеччині, Великій Британії, Франції, Японії, США, Канаді, Ірані, Туреччині.

«За 25 років творчості самостійно опанував 17 мистецьких технік із них 3 авторські і вони не мають аналогів. Починаючи з 2007 року вивчив всі стилі писанкарства та знаки і символи з часів трипілля по сьогодення. У кожному виробі зашифровує національні символи, традиційні українські знаки.
У 2008 році розробив свій власний стиль – оздоблення яєчної шкаралупи металом та камінням використовуючи різьбу по шкарлупі. 17 квітня 2021 року встановив одразу два світових рекорди. В курячому яйці просверлив 33 тисячі отворів (вибив на ньому трипільські символи: “Всевидяче око”, “Мати-Берегиня”, “Знак безкінечності”), і майже 53 тисячі отворів в гусячому яйці
»,- пишуть про художника організатори виставки.