Масову вакцинацію проведуть у Тернополі на вихідних

У кінотеатрі імені Довженка завтра, 5 червня,  розгорнуть тимчасовий пункт щеплення.

За вихідні планують вакцинувати понад чотири сотні людей. Щеплення здійснюватимуть шість бригад медиків, повідомляють в ТОДА.

 «У центрі будуть проводити щеплення жителів області, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт «Дія». Якщо такий спосіб імунізації покаже ефективність, то надалі ми розглянемо варіанти повторення подібного досвіду. На цей час близько 400 жителів краю підтвердили запрошення на вакцинацію. Та попри це ми очікуємо більшої кількості людей», – зазначає директорка департаменту охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко.

Знаходитиметься центр вакцинації на базі комунального підприємства Тернопільської міської ради «Центр дозвілля і молодіжних ініціатив імені Довженка» вул. Злуки, 45 (колишній кінотеатр).  

Вакцинація у центрі відбуватиметься із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних вимог. Імунізуватимуть осіб вакциною CoronaVac, що нещодавно була повністю сертифікована та погоджена ВООЗ,  з 09.00 години ранку і до 16.00 години дня.