Форма та стрічки випускників – у тернопільській СШ №3 пролунав останній дзвоник

Свято останнього дзвоника відбулося сьогодні,  8 червня, у міських школах. Цього року навчання у Тернополі завершили понад 1500 випускників.

 Святкова лінійка відбулася і в спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов. Одинадцятикласники у формі та зі стрічками випускників зібралися на подвір’ї навчального закладу, аби востаннє у статусі учнів, почути шкільний дзвінок.

Урочистості традиційно розпочались із Гімну України та підняття Державного прапора. Директорка школи Петрокушин Руслана подякувала вчителям, які успішно впоралися з усіма труднощами змішаного навчання, дітям побажала  веселих канікул, а випускникам – реалізації задуманих планів та успіхів в дорослому житті.

Випускниця Діана теж запевняє, що викладачі школи впродовж всього навчального року старалися, навіть, дистанційно приділити максимум уваги кожному учневі.

 «Якщо були якісь непорозумінням або незрозумілий матеріал вчителі завжди були готові прийти на допомогу і пояснювати ще раз, щоб ми успішно підготувалися до ЗНО. Добре, що ввели очне навчання, ми отримали спілкування з однокласниками і комунікацію, якої дуже бракує для продуктивності»,- розповіла дівчина.

А от одинадцятикласниця Вероніка знайшла плюси і в дистанційному навчанні:

«В режимі дистанційного навчання встигала набагато більше у підготовці до ЗНО, уроки теж старалася не пропускати. Звичайно, очне навчання цікавіше і веселіше, тому, мабуть, все ж 50 на 50».

Останній дзвоник випускники планують відзначити у колі друзів та рідних, а, попередньо, вже 2 липня зібратися разом на традиційну ходу випускників у Тернополі.