Тернополяни налаштовані здобути «Кубок Карпат» з тайського боксу

Вже завтра в Івано-Франківську стартують всеукраїнські змагання з тайського боксу «Кубок Карпат». Триватиме турнір з 14 по 16 травня. Поборотись за призові місця, в сусідню область їдуть 13 представників Тернопільщини.

Загалом цьогоріч змагатимуться близько 200 спортсменів – і дорослих, і дітей. До прикладу, наймолодшому учаснику змагань з Тернопільщини – 8 років, найстаршому – 28. Нашу область представить збірна команда, яка займається у різних залах та спорткомплексах. Зокрема, йдеться про «Workout Hall», «Fire» та «Puncher».

Тренер збірної команди Тернопільської області з тайського боксу – Юрій Сенів, у спорті вже більше 10 років. Він і сам фіналіст чемпіонатів обласних та всеукраїнських рівнів. Юрій каже, що подібні змагання для спортсменів мають неабияке значення, адже це допомагає їм «рости», у професійному плані.

«Дуже добре, що після, практично, року своєрідного затишшя через карантин, тепер відновлюють подібні турніри. Наші спортсмени впродовж останнього місяця справді тренувалися наполегливіше, щоб якісно підготуватися до змагань. До цього, аби підтримувати форму, достатньо було 3-х занять  на тиждень. Останнім часом для нас вихідним була лише неділя», – зазначив Юрій.

Тренер обласної збірної переконаний, що попри все, головне для бійців – не перемога, а жага до неї. А сам виступ має бути демонстрацією характеру.

Рівень підготовки своїх учнів Юрій оцінює доволі високо, і впевнений, що кілька призових місць тернополяни точно здобудуть.

Тож, бажаємо їм успіху, а про результати обов’язково вам розповімо.