Команда з Підгайців достойно виступила на спартакіаді Тернопільського району

У Скалаті відбулось відкриття І спартакіади «Краще спортивне село Тернопільського району». Змагались між собою команди з дванадцяти сіл різних громад, серед яких і представники села Голгоча, Підгаєцької ТГ, які є багаторазовими переможцями сільських спортивних ігор, пише Терен.

Спортсмени різного віку боролись за першість з волейболу, мініфутболу, тенісу, шахів, шашок, легкої атлетики, перетягування линви та у гирьовому спорті. Підтримати голгочанських спортсменів приїхали староста села Василь Козлик та директор КПФСТ “КОЛОС” Володимир Стирчак.

Команда села Голгоча достойно виступила на спартакіаді. Перше місце з гри у шашки здобув Сергій Крушельницький, друге місце з легкої атлетики отримав Назарій Ласий, а у змаганнях з перетягування линви, капітаном якої є Іван Цюрпіта, команда стала третьою.

– Наше село неодноразово перемагало на районних змаганнях в різних видах спорту. Тому ми тут, щоб представляти нашу громаду і раді, що змагання на такому рівні відновлюються. Сьогодні очікуємо на перемогу та будемо викладатись на повну, – зауважив Назарій Ласий, учасник команди села Голгоча Підгаєцької територіальної громади.

Команда змогла взяти участь у змаганнях, завдяки фінансовій підтримці Підгаєцького осередку політичної партії «За майбутнє», який виділив 10 тисяч гривень.

– Сьогодні дуже важливо підтримувати існуючу та розбудовувати нову спортивну інфраструктуру у нашій громаді. Ми стараємось заохочувати молодь до спорту та створювати сприятливі умови для цього, – говорить Петро Заставецький, депутат Підгаєцької міської ради (команда Чайківського «За майбутнє»).