«Фінансування галузей освіти та медицини у час пандемії – проблема» – Марченко на сесії Тернопільської облради

Сьогодні у Тернополі відбулось чергове засідання другої сесії обласної ради. Відвідала його і народна депутатка України – Людмила Марченко. Серед іншого, представниця ВРУ звернула увагу на ряд питань, які стосуються фінансування галузей освіти та медицини.

Зокрема, йдеться про те, що на сьогодні бракує коштів, наприклад, на будівництво закладів освіти. На своїй сторінці у соцмережі Людмила Марченко окреслила проблему на конкретному прикладі у Борщівському районі.

Щодо медицини, то, серед іншого, особливо гостро стоїть питання фінансування Державної програми по забезпеченню хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну.

«Фінансування освіти та медицини зараз – це справді проблема. Це проблема і державного, і місцевого рівнів, адже ми бачимо, що найбільше уваги зосереджено саме на пандемії коронавірусу. Відповідно, більшість державних коштів спрямовані у ковідний фонд, через що інші галузі залишаються недофінансованими. І такі питання, які ми сьогодні окреслили, потребують негайного вирішення, аби люди не стали заручниками обставин. Тож, маємо спільними зусиллями представників влади і на місцях, і на державному рівні, шукати вихід із таких ситуацій», – зауважила Марченко.

Додамо, на сьогоднішньому засіданні сесії облради пані Людмила також привітала співробітників Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку з 18-ю річницею від Дня створення. Вітання їм народна депутатка передала і від голови Верховної Ради України та міністра оборони.

Грамоти ВРУ, за професіоналізм та порятунок життів, сьогодні отримали і тернопільські медики.