Главная > новини тернопільщини > Жителів Тернопільщини ледь не "нагріли" на мільйон гривень на комуналці

Жителів Тернопільщини ледь не "нагріли" на мільйон гривень на комуналці

16.04.2019 15:44


Фахівці Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області за перший квартал поточного року  розглянули 6 звернень громадян та суб'єктів господарювання. 

Проведено  9  заходів контролю  щодо порядку формування, встановлення і застосування цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги, в тому числі 5 планових задів та 4 позапланових заходи контролю. У 7 суб'єктів виявлено порушення державної дисципліни цін, тобто  78 відсотків із перевірених. За результатами проведених заходів прийнято 2 рішення, 4 приписи.

За І квартал поточного року попереджено обрахування споживачів у розрахунку на рік по послугах водопостачання та водовідведення на суму 1000,5 тис. гривень.

Крім того, за прийнятими рішеннями та приписами  суб'єктами господарювання здійснено перерахунки споживачам (повернуто коштів) на загальну суму 106,6 тис. гривень,  4 винних особи притягнуто до адміністративної відповідальності на суму 1020 гривень.     

Одночасно, фахівці проводять щомісячний моніторинг  по 8 аптечних закладах (123 лікарських засобів та 834 цін, щодо яких здійснюється аналіз, вартість яких підлягає відшкодуванню).

Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x