Главная > новини тернопільщини > Жителі понад 30 сіл Тернопільщини не можуть доїхати до обласного центу

Жителі понад 30 сіл Тернопільщини не можуть доїхати до обласного центу

18.01.2018 13:24


Про це депутату облради Роману Нитці розповіли громадські активісти. Люди кажуть, що понад 30 сіл Тернопільського області не мають автобусного сполучення з Тернополем. Активісти впевнені, що це сталося через неправильно проведенні конкурси на перевезення.

 

Як пише Репортер, Роман Нитка розповів що до нього та його колег – депутатів Тернопільської обласної ради неодноразово зверталися активісти і розповідали, що орієнтовно 30 сіл області не мають автобусного сполучення з Тернополем, а деякі – і з районним центром. Активісти запевняють , що під час конкурсу на перевезення на 2016 – 2017 роки були допущені грубі порушення.

Роман Нитка вирішив звернутися до голови обласної ради Віктора Овчарука та голови адміністрації Степана Барни з пропозицією на сесії обласної ради заслухати звіт начальника управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства ТОДА Володимира Шашкіна щодо забезпечення автобусами усіх населених пунктів Тернопільської області.

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x