Главная > новини тернопільщини > Жінка, котра зарізала учасника АТО, просили тернопільських суддів пом'якшити вирок

Жінка, котра зарізала учасника АТО, просили тернопільських суддів пом'якшити вирок

03.10.2019 11:46


Колегія суддів Тернопільського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу захисника обвинуваченої Тетяни Ш. на вирок Чортківського районного суду від 2 липня 2019 року.


Як встановлено місцевим судом, вранці 30 жовтня 2018 року 33-річна Тетяна Ш. у стані алкогольного сп'яніння перебувала у кімнати житлового будинку в селі Солоне Заліщицького району. Під час конфлікту на побутовому ґрунті з потерпілим 23-річним Сергієм С. жінка, діючи цілеспрямовано та рішуче, даючи звіт своїм діям та керуючи ними, наблизилася до потерпілого та умисно нанесла кухонним ножем удар в ділянку грудної клітки, тобто життєво важливий орган людини — серце і заподіяла йому смерть.
Потому намагалась вкласти в руку потерпілого, а поліції сказала, що він скоїв самогубство.
Сергій С. три роки брав участь в АТО, після повернення працював родичем. Із Тетяною Ш. познайомився наприкінці вересня 2018 року.
Вказані дії обвинуваченої судом кваліфіковано за ч.1 ст. 115 КК України (умисне вбивство) та призначив покарання у виді 7 років 6 місяців позбавлення волі.
Санкція статті передбачає від 7 до 15 років позбавленням волі.
Не погодившись із рішенням суду, захисник обвинуваченої подав апеляційну скаргу і просив вирок скасувати та призначити новий розгляд кримінального провадження у суді першої інстанції.
Заслухавши суддю-доповідача, пояснення обвинуваченої та її захисника, думку прокурора та потерпілих, який вважають вирок суду законним та обґрунтованим, дослідивши матеріали кримінального провадження, обговоривши доводи апеляційної скарги, колегія суддів прийшла до висновку, що суд першої інстанції виніс законне, обґрунтоване та вмотивоване рішення і підстав для його скасування немає, а тому апеляцій скаргу захисника обвинуваченої слід залишити без задоволення, а вирок суду першої інстанції — без змін.

Джерело: прес-служба Тернопільського апеляційного суду

Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x