Главная > новини тернопільщини > Зеновій Холоднюк презентував програму розвитку Теребовлі

Зеновій Холоднюк презентував програму розвитку Теребовлі

19.07.2019 22:50


Кандидат у депутати на дострокових виборах до Верховної Ради України Зеновій Холоднюк, який балотується у парламент по 166-му округу, презентував програму розвитку Теребовлі. 

На думку політика, це місто з глибоким історичним корінням має всі шанси бути заможним, щоб люди у ньому жили у достатку та не мали потреби виїжджати на заробітки. 
Утім, зазначає Зеновій Холоднюк, сьогодні ситуація далеко не найкраща.

«Проблеми України в цілому, і нашої Галицької землі зокрема, не оминули і це чудове місто. Економіка міста й району слабка, є лише невелика кількість підприємств, які ефективно працюють, тож люди змушені або жити на невеликих заробітках, або їхати на чужину, щоб мати змогу забезпечити свої сім’ї на належному рівні. Так бути не повинно», - вважає політик. 
Зеновій Холоднюк запропонував землякам своє бачення розвитку міста Теребовля. 


«На відміну від кандидатів популістів, я ніколи не проголошую того, що не можна виконати. Я не обіцяю мир і щастя в усьому світі, я пропоную абсолютно конкретні речі. І тому матеріал, який наша команда пропонує Вашій увазі, складається з двох частин: яким повинне бути наше місто і що потрібно зробити. Спільними зусиллями ми піднімемо наш рідний край!». – закликав кандидат у народні депутати.


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x