Главная > новини тернопільщини > Зборівські поліцейські потрапили в скандал через хліб (фото)

Зборівські поліцейські потрапили в скандал через хліб (фото)

19.06.2017 12:32


Лише минулого тижня впіймали під час отриманні хабара полісмена зі Зборова та тернопільського патрульного, як в Зборівському районі нова пригода з поліцейськими.Їх підозрюють в поборах на дорозі.

 

Історія набула розголосу після оприлюднення в соціальній мережі інформації про двох полісменів, які зупинили на виїзді зі Зборова експедитора з хлібобулочними виробами.

 

Увагу автора допису привернуло те, що експедитор виніс правоохоронцям хліб та булочку.

 

Коли він підійшов до поліцейських і попросив показати їхні документи, то в посвідченні одного з правоохоронців були дві купюри номіналом по 500 гривень. Це викликало підозру в місцевого мешканця, який вважає, що поліціянти займаються поборами на дорозі.

В Головному управлінні Національної поліції Тернопільської області на це повідомлення вже відреагували та розпочали службове розслідування.

Перебування поліцейських на посадах залежатиме від результатів перевірки, яку здійснює інспеція з особового складу.

 

 

Начальник поліції в області Олександр Богомол дякує людям за небайдужу поведінку та допомогу у боротьі із недобросовісними працівниками поліції.

 


Поділитись:Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.


 

новини

 

 

 

Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x