Главная > новини тернопільщини > Завдяки зверненню небайдужих патрульні знайшли домівку 85-річної тернополянки

Завдяки зверненню небайдужих патрульні знайшли домівку 85-річної тернополянки

09.01.2020 15:47


Вчора, спецлінії 102, надійшло повідомлення, що на проспекті Злуки знаходиться літня жінка, котра не пам'ятає дороги додому. Патрульні миттєво прибули за вказаною адресою, де на них чекав заявник та схвильована 85-річна бабуся. Інспектори заспокоїли стареньку та подалися на пошуки її домівки.

Охоронці порядку обстежили прилеглу територію та опитали містян, але на жаль, ніхто не впізнав стареньку. Жінка трішки заспокоїлась, й повідомила поліцейським своє ім'я та рік народження. Окрім того, вона сказала, що зможе впізнати свій дім, якщо побачить його. Інспектори разом із жінкою обстежили територію, і нарешті, літня пані впізнало свою домівку. Інспектори доставили стареньку мандрівницю додому.

Дякуємо небайдужим громадянам, хто в таких випадках не проходить повз чужих проблем та звертає увагу на людей, які потребують нашої з вами допомоги.

Якщо ви виявили зниклого, загубленого чи безвісті відсутнього, не проходьте повз — телефонуйте в поліцію.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x