Главная > новини тернопільщини > Засідання у справі вбивства Тетяни Підвашецької будуть закриті

Засідання у справі вбивства Тетяни Підвашецької будуть закриті

16.06.2020 16:32


Понад рік видання Номер один слідкує за резонансною справою вбивства тату-майстрині. Від кожного судового засідання волосся стає дибки, адже зачитуються матеріали справи та докази кривавої різанини. Здавалося б у цій жахливій драмі видніється фінал, адже суд перейшов до допиту свідків. На минулому тижні колегія суддів, допитавши одного зі свідків, вирішила судові засідання зробити закритими.

Через карантин судові засідання було перенесено. 2 червня у залі судового засідання з’явилися прокурор, адвокат обвинуваченого та представник потерпілих. Сам обвинувачений був присутній у вигляді…. онлайн-конференції. Колегія суддів приступила до допиту свідків. Одним із них виявився чоловік, котрий робив ремонт у квартирі загиблої, він відповідно і знайшов мертве тіло Тетяни наступного дня після жахливого вбивства. З обвинуваченим чоловік знайомий не був, убиту знав лише через те, що робив у квартирі ремонт. Учасники судового розгляду внесли пропозицію про допит свідків у закритому судовому засіданні і судом було ухвалено таке рішення.

Відомо, що допитали вже троє осіб, залишилося ще шість свідків.

Обвинувачений у скоєному 26-річний Андрій Горбатюк, за попередніми даними, із Тетяною та її колишнім чоловіком Русланом був знайомий, але дружніх стосунків у них не було. У ніч із 15-го на 16 квітня 2019 року Андрій прийшов до квартири Тетяни, аби завершити розпочате татуювання. Між ними спалахнув конфлікт і Андрій, схопивши ножа, наніс понад 90 колото-ріжучих ран Тетяні. Від масивної втрати крові дівчина померла.  Сам обвинувачений на першому судовому засіданні сказав, що дуже шкодує про те, що сталося. «У мене сталася панічна атака, я не пам’ятаю, як це відбулося», – заявив Андрій Горбатюк.

Після скоєного юнак покинув помешкання. Пішов додому та зізнався у всьому матері. Потім вирішив покинути територію області. Подейкують, що у Львові Андрій Горбатюк хотів учинити самогубство, але його затримали правоохоронці. Під час обшуку в затриманого вилучили ампулу та шприц для ін’єкції.

Від будь-яких коментарів потерпілі, а саме мама та бабуся Тетяни, відмовляються. Хочуть лише довічного позбавлення волі для вбивці, а також моральну компенсацію у розмірі 2 мільйонів гривень. Виплачувати її обвинувачений відмовився.

Судові дебати будуть відкритими. Наше видання й надалі слідкуватиме за цією резонансною справою та повідомлятиме читачів про її перебіг.

Іван Білий

Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x