Главная > новини тернопільщини > З Тернополя видворили іноземців за бійки, загрозу національній безпеці та несплату податків

З Тернополя видворили іноземців за бійки, загрозу національній безпеці та несплату податків

16.05.2018 11:58


У Державній міграційній службі України підбили підсумки операції «Мігрант».

 

За час перевірок правоохоронцями та міграційниками було підготовлено документи та видворено з України 54 іноземці, 10 заборонено в’їзд на територію держави.

 

Тернопільський суд прийняв рішення по п’ятьох іноземних громадянах щодо примусового видворення. Четверо з них вже депортували, один іноземець поки перебуває у Чернігівському пункті тимчасового перебування.

 

Також з Тернополя депортували громадянина іншої держави, оскільки його дружина постійно скаржилася на насильство з боку іноземця в сім’ї.

Громадянина Грузії видворили, бо він становив загрозу національній безпеці України.

Житель Азербайджану, котрий тривалий час проживав у Тернополі та мав бізнес на місцевому ринку, забув сплатити вчасно податки, тому і йому довелося повернутися на батьківщину.

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x