Главная > новини тернопільщини > Вночі на вулицях Тернополя вандали трощили урни та перевертали смітники

Вночі на вулицях Тернополя вандали трощили урни та перевертали смітники

11.08.2017 11:48


У ніч на 11 серпня, на вулицях Сагайдачного і Грушевського вандали розбили бетонні урни, а на вулиці Коллонтая поблизу скульптури Матері Божої перевернули смітники.

 

Начальник управління ЖКГ Олег Соколовський розповідає, що за 2017-й рік встановили 200 урн.  На його думку, трощать смітники приїжджі, які заздрять чистоті та благоустрою на вулицях Тернополя. Він думає, що коли люди, які звикли жити в багні, коли на вулиці краще, ніж у вандала вдома, починають “виправляти” ситуацію.

 

У міській раді просять не минати байдуже такі факти, а робити зауваження дебоширам та викликати поліцію, передає “Тернопіль житлово-комунальний”. На жаль, акти вандалізму проявляються не лише в такий спосіб, а також вандали люблять ламати саджанці, нові лавки та викрадати решітки для стічних вод, щоб здати їх на металобрухт.

 


Поділитись:Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.


 

новини

 

 

 

Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x