Главная > новини тернопільщини > Військова прокуратура розслідуватиме крадіжку тернопільським військовослужбовцем радіостанцій

Військова прокуратура розслідуватиме крадіжку тернопільським військовослужбовцем радіостанцій

19.06.2020 11:17


Військова прокуратура Тернопільського гарнізону зареєструвала кримінальне провадження та ініціювала проведення досудового розслідування за фактом розтрати військового майна, вчинене в умовах особливого періоду, начальником зв’язку – командиром взводу управління однієї з військових частин (ч. 3 ст. 410 КК України).

За даними слідства, вказаний військовослужбовець, будучи відповідальним за збереження військового майна служби зв’язку, таємно викрав 15 портативних радіостанцій, телефонний апарат, дві одиниці комп’ютерного обладнання та збув їх за 2 тис дол США. Своїми діями він завдав шкоду державі на суму близько 280 тис грн.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюватиме військова прокуратура Тернопільського гарнізону, а досудове розслідування – Територіальне управління ДБР, розташоване у м. Львові.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x