Главная > новини тернопільщини > Відправив сина в АТО. Син опинився у Ланівцях

Відправив сина в АТО. Син опинився у Ланівцях

10.08.2015 14:40


До редакції нашого сайту надійшло повідомлення мешканця Тернопільської області. Чоловік описав як сільський голова показово відправив синів у АТО. Одного з них він зустрів через кілька тижнів у сусідньому районі.

 

За словами чоловіка, нещодавно голова селищної ради зі Збаразького району показово відправляв двох своїх синів на Схід. Обидва сини міліціонери.  

 

-         Бідолашний татко влаштував гарну сцену, - пише свідок Ярослав. Під час відправлення синів у нього були сльози на очах, а виголосив таку промову, що сльозу пустили усі присутні.

 

Далі чоловік пише, що через тижнів п’ять  їздив до знайомого у гості та по дорозі побачив молодшого з «атовців». Сидів він у патрульній машині у місті Ланівці і щось записував.

 

Здивуванню чоловіка не було меж, адже юнак начебто поїхав у АТО.

 

-         Отак вони воюють! Знаю, що йому є ким прикритися, але навіщо було робити таку показуху? Того я не розумію. Замість того, щоб дійсно відправити синів у АТО, відправив у інший район працювати. Думає, що так він його заховає від людського ока. А прості люди мають на війні помирати, - пише Ярослав.

 

Зі слів Ярослава, справедливості немає ніде, та чоловік вірить, що колись все зміниться.  


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x