Главная > новини тернопільщини > Відповідальних за сніговий і транспортний колапс у Тернополі каратимуть

Відповідальних за сніговий і транспортний колапс у Тернополі каратимуть

14.11.2016 12:21


Організація, яка повинна була прибирати вулиці Тернополя від снігу, не впоралась зі своїми обовязками. Міські перевізники теж залишили людей без громадського транспорту. Одні й інші за свої дії відповідатимуть.

 

Про це сьогодні, 14 листопада, під час брифінгу щодо ліквідації снігової стихії заявив мер Тернополя Сергій Надал.

 

«Велика затримка з прибиранням виникла через те, що підрядна організація, яка має підписану угоду на зимове утримання міста, не виконала свої зобовязання, - каже очільник Тернополя. - У перший же день замість 12 одиниць техніки вийшли лише 7. Протягом суботи та неділі оперативно підписали угоди з існуючими в Тернополі будівельними та дорожніми організаціями, які залучили свою техніку. Загалом, на дорогах міста працювали 27 одиниць техніки. Ще 24 одиниці належать ЖЕКам, нею частково розчищали двори та проїзди до шкіл і дитячих садочків».

 

Так, за словами Сергія Надала, підрядну організацію, яка зірвала процес розчистки Тернополя від снігових заметів, притягнуть до відповідальності і подумають, чи співпрацювати з нею у майбутньому.

 

Міський голова зазначає, станом на ранок 14 листопада, комунальні служби розчистили всі під’їзди до автобусних парків, тому громадський транспорт мав би виїхати на дороги Тернополя вчасно. Однак, як з’ясувалось, перевізники не прибрали від снігу власні території, тому виїхати на вулиці міста вдалось не всім маршруткам. Наразі, в міському управлінні транспорту вивчають ситуацію та шукають способи покарання тих перевізників, які зірвали процес перевезення пасажирів.

 

Сьогодні протягом дня функціонування громадського транспорту у Тернополі відновлять повністю, каже Сергій Надал. Також комунальні служби продовжуватимуть розчищати тротуари та дороги у дворах будинків.

 

Синоптики інформують, у Тернополі за минулу добу випала більша, ніж місячна норма снігу. В області не працюють школи та дитячі садочки.

 

 


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x