Главная > новини тернопільщини > Вчителі з Тернопілля складатимуть ЗНО

Вчителі з Тернопілля складатимуть ЗНО

17.01.2019 18:00


Двадцятивідсоткову надбавку до зарплатні отримуватимуть педагоги з нашого краю, котрі успішно пройдуть сертифікацію для вчителів початкових класів. Таке нововведення нещодавно затвердили фахівці Міністерства освіти і науки України.

Міністр освіти Лілія Гріневич зауважила, пілотний проект стане своєрідним незалежним оцінюванням.  Реєстрація педагогічних працівників триватиме від п’ятнадцятого січня до першого лютого включно.

Наразі участь є добровільною. У поточному році Тернопільській області виділили тридцять чотири місця на сертифікацію. Всі охочі вчителі для цього повинні попередньо заповнити реєстраційну карту-заяву та надіслати необхідні документи на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, – повідомляє За Збручем.


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x