Главная > новини тернопільщини > В одному із міст Тернопільської області облаштують громадський туалет за 649 тис. грн.

В одному із міст Тернопільської області облаштують громадський туалет за 649 тис. грн.

19.06.2018 14:22


Незабаром на Тернопільщині функціонуватиме громадська вбиральня європейського типу.  Туалет вартістю понад 649 тисяч гривень побудують у Чорткові.

 

Представники Чортківського комбінату комунальних підприємств та товариства з обмеженою відповідальністю «Проф-Стейт» підписали угоду про на поставку готової модульної громадської вбиральні в місті.

Придбання необхідних матеріалів та обладнання провели, скориставшись переговорною процедурою через дворазове скасування замовником тендера у зв’язку із присутністю на заході малої кількості учасників, – інформують «Наші гроші».

 

Наразі відомо, що майбутня громадська вбиральня представлятиме собою металеву конструкцію з обох кабін, оснащених індикаторами зайнятості та кнопкою для зв’язку з диспетчером. Споруду утеплять зовні та обладнають для людей з інвалідністю й батьків з маленькими дітьми. У кабінах другого типу навіть розмістять пеленальні столики.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x