Главная > новини тернопільщини > В десятьох жителів Тернопільщини діагностували лептоспіроз

В десятьох жителів Тернопільщини діагностували лептоспіроз

24.09.2018 14:27


Протягом останніх тижнів поточного місяця у Тернополі та вісьмох районах нашої області зареєстрували десять випадків захворювання на лептоспіроз. Інфекційну недугу діагностували у мешканців Борщівського, Бучацького, Гусятинського, Зборівського, Заліщицького, Теребовлянського та Лановецького районів. 

Таку статистику озвучили фахівці Тернопільського обласного лабораторного центру.  За твердженнями експертів, першопричинами поширення інфекції є контакт краян з річковою водою, купання у місцевих ставках, риболовля, сільськогосподарські роботи та інше.

Медики пояснили, лептоспіроз – сезонне захворювання. Здебільшого пік його поширення припадає саме на серпень-вересень. Головними носіями вірусу є гризуни, що водяться у полях та водоймах. 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x