Главная > новини тернопільщини > Уже 10 тернополянок голодують заради Савченко

Уже 10 тернополянок голодують заради Савченко

03.03.2015 13:04


Тернопільська волонтерка та письменниця Лілія Мусіхіна започаткувала громадську акцію «Голодую, щоб не втратити Надію» в підтримку Надії Савченко, яка уже більше 70 днів без їжі. Разом із нею тиждень на воді проведуть ще десять жінок.

 - Йдеться про всіх політв’язнів, які знаходяться там в російських тюрмах. Про яких просто мовчать. Надіємось, що таким чином буде привернута увага до цієї проблеми, - коментує акцію письменниця.

Про голодування Мусіхіна оголосила 2 березня. Воно триватиме тиждень. Дізнавшись про вчинок волонтерки, до неї в той же день приєдналось ще кілька жінок: Алла Шимків, Ірина Максимюк та Христина Машталір. У понеділок кількість учасників руху «Голодую, щоб не втратити Надію» зросла до десяти.

- Певне всім легше по тижню поголодувати, ніж комусь одному пів року, - продовжує Мусіхіна. - Єдине важливо - щоб це не було перекручено і сприйнято як якась піар-акція. Це просто загальнолюдська акція.

Впізнати учасників голодування можна буде за білою пов’язкою із надписом «Голодую», та одягатимуть її вони лише у людних місцях.

 


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x