Главная > новини тернопільщини > Унікальний хлопчик-магніт живе на Тернопільщині

Унікальний хлопчик-магніт живе на Тернопільщині

07.10.2019 10:10


У Тернопільській області є унікальний хлопчик, який тримає на собі металеві предмети.


Шумчанин Іллюша Радчук з легкістю тримає на собі ложки. Металеві предмети прилипають до його носа, плечей.
Коли мама Вікторія готувала їсти на кухні, до неї Іллюша і сказав: «Подивися фокуса». Потім прийшов тато Ярослав з роботи, він теж йому показав, як ложки прилипають до  носа. З того часу, відколи хлопчик сам виявив незвичайну властивість власного тіла, вже минув рік, пише Реально.

Спочатку батьки  не приділили дивному факту великої уваги. А цьогоріч, у травні, Іллюша з батьками був у гостях, і там закортіло продемонструвати усім, який він фокусник. Так і дізналися про хлопчика-магніта.

– Спочатку і сам не знав, що в мене так вийде, – розповідає Іллюша. – Просто спробував, і сам здивувався.

 

До хлопчика металеві предмети самі не липнуть, але залишаються на тілі, якщо спеціально їх притулити. Поки що хлопчик може тримати на собі три ложки – на носі і на плечах. Про таке Іллюша хотів показати своїм однокласникам, але посоромився. З гордістю демонструє свій талант нам у редакції. Дивина, та й годі. Пробуємо і собі повторити, а раптом і до нас прилипнуть. Та ложки по-зрадницьки падають на землю. Немає у нас магнітного дару, а ось в Іллюші Радчука є. Хлопчикові  тільки 8 років, тому до його незвичного дару рідні ставляться спокійно, адже він – ще дитина.

Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x